Proč jsme vytvořili tyto stránky?

06.07.2014 11:46

Protože chceme, abyste byli bohatí! Nechceme však, abyste byli bohatí pouze po materiální stránce, ale také po stránce duševní. Myslíme si, že je dobré podělit se s ostatními o své vědomosti a zkušenosti. Chtěli bychom, aby měli všichni stejné šance na úspěch. Jenomže, jak můžou mít všichni stejné šance na úspěch, když nemají stejné informace? A právě proto jsme vytvořili naše stránky. Uvědomujeme si, že nejsme ti nejlepší obchodníci na světě, ani nemáme to nejlepší vzdělání. Přesto si myslíme, že máme informace a zkušenosti, které by mohli některým z vás pomoci.


A nyní se dostávám k tomu, co mě přivedlo k napsání tohoto článku. Před pár dny jsme obdrželi e-mail, po jehož přečtení, jsem si uvědomil, že mohou existovat lidé, kteří mohli nepochopit naše stránky. Totiž abyste rozuměli, my jsme nevytvořili naše stránky, proto aby na ně někdo přišel, přečetl si náš obchodní systém a podle něho začal obchodovat. Ne, my chceme, aby si každý vytvořil svůj vlastní obchodní systém, který bude sedět právě jemu. Jak jste si totiž možná všimli, žijeme ve světě, kde je prakticky nemožné najít dva naprosto identické lidi (i jednovaječná dvojčata se liší alespoň na duševní rovině). Právě proto chceme, aby každý obchodoval, jak mu to vyhovuje.


Články na našich stránkách slouží pouze k tomu, aby vám pomohli pochopit principy chování trhu, a aby vám dali nějakou nápovědu, či inspiraci k vytvoření vašeho vlastního obchodního systému. Náš blog pak slouží pro rozbor konkrétního chování trhu a jako ukázka toho, jak může obchodování v praxi vypadat. Čtěte naše stránky pozorně, přemýšlejte a vezměte si z nich to, co vám vyhovuje.


Velice trefně to vystihl Albert Einstein: „Člověk by se měl zabývat tím, co je a ne tím, co si myslí, že by mělo být.“


Šťastné obchodování,
Martin Malý jr.