Zdravý trader, dobrý trader

29.02.2016 19:46

Dnes nebudu psát o tradingu, ale o tom, co je dle mého názoru s úspěšným tradingem tvoří spojené nádoby. A tím je fyzické zdraví obchodníka. Pokud stále nevyděláváte obchodováním forexu peníze, zkuste popřemýšlet, zda příčina náhodou neleží přímo ve vašem fyzickém těle. Jak chcete vydělat peníze, když nejste zdraví? A právě vás mohou mohou inspirovat stránky www.uzdravtesejidlem.cz.

Protože zde nechci kopírovat jejich obsah, tak jen krátce zmíním, proč mne zaujaly. Popravdě řečeno, neobjevil jsem je já, ale moje manželka. Ta v naší rodině dbá na zdravou výživu. A jelikož jsem během těch let věnovaných intradennímu obchodování přeci jen nějaké to kilo přibral, přivítal jsem nabízenou změnu životního stylu se zájmem a očekáváním. A zajímavé na tom je, že se tak stalo nedlouho poté, co jsem se rozhodl vydat cestou algo tradingu (blíže v článku Proč chci být algo traderem?).

A jaké jsou moje první dojmy? Po několika prvních dnech, kdy jsem cítil po celý den chlad na těle, jsem zaznamenal první pozitivní změnu, kromě toho, že ručička na váze se pomalu posouvá doleva, a sice, že jsem celý den čerstvý i přes časný budíček. Takže určitě doporučuji!

Šťastné obchodování,

Martin Malý